O DiaSam

O DiaSam

Informacje

Sklep DiaSam prowadzony przez:

Tomasz Chodukowski DIAMOND SAMURAI, Hery 23, 01-497 Warszawa, NIP: 865-213-43-11, REGON: 180555815, Alior Bank 33 2490 0005 0000 4500 4270 8108

Trochę wspomnień

Firma DiaSam (czyli oficjalnie Tomasz Chodukowski DIAMOND SAMURAI) powstała w 2010 roku.

Początkowo firma miała sama siebie utrzymywać, a ja chciałem wspomóc brać nożową (a przy okazji i przede wszystkim samego siebie) aby miała dostęp do tanich ostrzałek diamentowych. Tak się złożyło, że sprowadzone ostrzałki zaczęły cieszyć się nieoczekiwaną popularnością, więc zdecydowałem się pójść dalej i stworzyć markę, która będzie rozpoznawana na polskim rynku narzędzi do ostrzenia. Ale to na czym mi najbardziej zależało to nie dostępność czy cena produktu, ale renoma wynikająca z podejścia do klienta. Sam jestem na co dzień klientem i chciałbym być traktowany uczciwie. Różnie z tym bywa na polskim rynku, więc DiaSam ma powolutku zmieniać oblicze polskich przedsiębiorców. Zaowocowało to tym, że to nadal mała firma o niskich przychodach i rozwija się powolutku, ale - co jest dla mnie najważniejsze - słynie z UCZCIWOŚCI. Ja nie ukrywam pochodzenia oferowanych produktów, nie twierdzę, że jakość nie odbiega od produktów oferowanych przez najlepszych w świecie producentów, choć tandety absolutnie nie sprzedaję :)

Zdecydowana większość moich klientów zna moje intencje oraz moje podejście do klienta i murem stanie w obronie mojego wizerunku, a taki stan rzeczy sprawia mi największą satysfakcję.